KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3641047
nr 364 1047
Blandteknik
sign. CL 98, brudpar, 13x17
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 7 juni 2005
7/6 14:05:49
Signe Persson-Melin (f. 1925)